Tomasz Jeska

tomasz jeska

Trendy w pozycjonowaniu a Joomla!

Opis prelekcji:

Dynamicznie zmieniające się wytyczne, standardy i trendy stosowane z pozycjonowaniu, czyli podnoszeniu pozycji strony na dane frazy wyszukiwania w wynikach Google wymagają ciągłych modernizacji. W ramach warsztatu przedstawię proste medody, możliwe do zastosowania przez każdego, które po wdrożeniu pomogą dostosować witrynę do obecnie panujących trendów.

O prelegencie:

Współwłaściciel firmy 48 Media. Członek Rady przy Fundacji PCJ Otwarte Źródła. Uczestnik i prelegent na wydarzeniach związanych z CMS Joomla! oraz w tematyce SEO&SEM.

Z wdrażaniem Joomla! i pozycjonowaniem związany od samego początku swojej biznesowej kariery. Jak sam podkreśla, nigdy nie pracował na etacie dla jakiejkolwiek firmy trzeciej.

Za największe osiągnięcie związane z CMS Joomla! w ramach swojej działalności biznesowej uważa realizację dla firmy Gerda - jednego z największych producentów drzwi w Polsce (gerda.pl). W ramach własnych realizacji pomysł, wdrożenie oraz dalszy rozwój w pełni zautomatyzowanej sieci kilkudziesięciu portali lokalnych (serwisylokalne.pl)

Partnerzy i Sponsorzy

 


aei politechnika slaska

 

 

Zostań sponsorem

PRI Background - Youtube