Siódme spotkanie JUG-Silesia 24.11.2018

Spotkanie odbyło się 24.11.2018r w Gliwicach na Wydziale Automatyki Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Na spotkaniu pojawiło się około 60 osób

Czytaj więcej...

Szóste spotkanie JUG - Silesia 01.04.2017

Pierwszego kwietnia o godzinie 15 Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej miał po raz kolejny przyjemność gościć entuzjastów popularnego narzędzia do tworzenia stron internetowych o nazwie CMS JOOMLA. Spotkanie o nazwie Joomla User Group Silesia #6 zgromadziło około 70 osób.

Czytaj więcej...

Piąte spotkanie JUG-Silesia 16.01.16

Zobacz zdjęcia z piątego spotkanie Joomla! User Group - Silesia
Czytaj więcej...

Czwarte spotkanie JUG-Silesia 28.03.2015

Czwarte spotkanie Joomla! User Group Silesia za nami. To co działo się tym razem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania!

Czytaj więcej...

Trzecie spotkanie JUG-Silesia 29.11.2014

Trzecie spotkanie Joomla! User Group za nami. Jak było? fantastycznie, niesamowicie, ciepło i rodzinnie. Spotkanie to odbyło się w Zabrzu, w Kopalni Guido, 320 metrów pod ziemią.

Czytaj więcej...

Drugie spotkanie JUG-Silesia 22.03.2014

Spotkaliśmy się w znanym nam już z wcześniejszych wykładów miejscu: w Śląskich Technicznych Zakładach naukowych. Być może dlatego stresowaliśmy się mniej wiedząc czego się spodziewać i znając już miejsce wykładów. Z minuty na minutę rosła ilość słuchaczy, coraz więcej twarzy było nam znajomych, przez co witaliśmy się jak z wieloletnimi znajomymi.

Czytaj więcej...

Pierwsze spotkanie JUG-Silesia 14.12.2013

Pierwsze spotkanie JUG-Silesia za nami. Czy spełniło oczekiwania organizatorów? nawet więcej niż spełniło! jesteśmy zachwyceni śląską odezwą na wezwanie do  gotowości. około 40 osób przybyło by wysłuchac prelekcji przygotowanych przez Michała Trzepizura, Piotra Nalepę oraz Sławomira Pieszczka. Mieliśmy przyjemność poznać przyjezdnych z Wisły, Bełchatowa a nawet... z Belgii!.

Czytaj więcej...