Czwarte spotkanie JUG-Silesia 28.03.2015

Czwarte spotkanie Joomla! User Group Silesia za nami. To co działo się tym razem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania!

Zdjęcie uczestników 4 JUG Silesia

Przede wszystkim nie spodziewaliśmy się, że nasze lokalne spotkania przemienią się w spektakularne wydarzenia, z ilością uczestników dziesiątkami przewyższającą JUGi na całym świecie! Coraz więcej nas, coraz więcej regularnych uczestników, a w tym jeszcze więcej radości ze spotkania, bo spotykamy się niczym starzy znajomi :D Przy okazji uczymy się czegoś pożytecznego.

Pierwszym, niekwestionowanym rarytasem czwartego spotkania JUG Silesia było przede wszystkim miejsce. Zaszczytna Politechnika Śląska w Gliwicach zechciała jako główny partner wziąć udział w naszej imprezie, udostępniając nam salę wykładową. Ale to nie koniec wsparcia ze strony Politechniki: poczęstunek w postaci kawki, herbatki i ciasteczek, pełne wyposażenie sali i absolutnie perfekcyjne wsparcie ze strony Wojciecha Wojtowicza, dzięki któremu jakość spotkania była na najwyższym możliwym poziomie. Już nie wiemy czy To Wojciech dał nam Politechnikę czy Politechnika dała nam Wojtka :D Mogliśmy liczyć również na wsparcie ze strony firmy Fotomich, który jako partner JUG Silesia #4 w profesjonalny sposób zajął się uwiecznieniem naszej imprezy pstrykając wspaniałej jakości zdjęcia! 

Kolejnym rarytasem czwartego spotkania JUG Silesia były wykłady. Tym razem nie były one ze sobą tematycznie połączone:

  • Michał Trzepizur - Bezpieczeństwo w Joomla! (Joomla! Security) [ZOBACZ PREZETACJĘ]
  • Artur Żugaj - Optymalizacja strony wykonanej na Joomla! pod kątem pozycjonowania
  • Sławomir Pieszczek - Jak stworzyć własny szablon dla Joomla! nie posiadając wiedzy i umiejętności programistycznych
  • Wojciech Klocek - Joomla! 3.4 - nowe funkcje oraz ścieżka rozwoju dalszych wersji

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować naszym sponsorom:

Pozwólcie, iż jeszcze raz w pełni wymienimy partnerów JUG Silesia #4:

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie. Wspaniała atmosfera tego spotkania spoczywała w pełni na waszych ramionach, Dziękujemy Wam za to!

 

fot. Michał Wargacki

 

 

 

fot. Joachim Makowski

 

 

Partnerzy i Sponsorzy

 


aei politechnika slaska

 

 

Zostań sponsorem

PRI Background - Youtube