Pierwsze spotkanie JUG-Silesia 14.12.2013

Pierwsze spotkanie JUG-Silesia za nami. Czy spełniło oczekiwania organizatorów? nawet więcej niż spełniło! jesteśmy zachwyceni śląską odezwą na wezwanie do  gotowości. około 40 osób przybyło by wysłuchac prelekcji przygotowanych przez Michała Trzepizura, Piotra Nalepę oraz Sławomira Pieszczka. Mieliśmy przyjemność poznać przyjezdnych z Wisły, Bełchatowa a nawet... z Belgii!.

Otrzymaliśmy wiele pozdrowień od naszych przyjaciół z poza Polski: Od Ofera Cohen z Izraela, Saurabha Shah z Indii, Sandera Potjer z Holandii i Ronniego K. G. Christiansen z Danii.
Słuchacze na początku skrępowani i onieśmieleni coraz bardziej otwierali się czując nasz wpólny kierunek zainteresowań jakim jest Joomla!. Pytaniom ze strony publiczności nie było końca, doszło nawet do tego, że po wyczerpaniu interesującego nas tematu PRAWIE zapomnieliśmy o losowaniu nagród, na które przecież od samego początku czekaliśmy! Szczęśliwie, otrzeźwieni, rozlosowaliśmy z zapałem cenne nagrody.

Po zakonczeniu wykładów mieliśmy przyjemność udac sie na after party, gdzie z pełną swobodą mogliśmy porozmawiać, powspominać, zjeść tort i napić się kawki (czytaj piwa). Rozstaliśmy się o północy. Zmęczeni ale naprawdę szczęśliwi z niecierpliwością oczekujemy następnego spotkania JUG-Silesia z nadzieją, że stworzymy żywą, integralną i gorliwą społeczność której wspólnym mianownikiem jest JOOMLA!

 

 

 

 

 

Partnerzy i Sponsorzy

 


aei politechnika slaska

 

 

Zostań sponsorem

PRI Background - Youtube