Trzecie spotkanie JUG-Silesia 29.11.2014

Trzecie spotkanie Joomla! User Group za nami. Jak było? fantastycznie, niesamowicie, ciepło i rodzinnie. Spotkanie to odbyło się w Zabrzu, w Kopalni Guido, 320 metrów pod ziemią.

jug-3-all-compressor

29 listopad 2014. Joomla! "schodzi do podziemia".
Każdy z uczestników chcący zjechać na poziom 320 zobowiązany był założyć kask dla bezpieczeństwa, a pracownicy kopalni odprowadzali grupy do miejsca naszych wykładów. Otoczenie było surowe, autentyczne w swoim przekazie, było to bardzo interesujące i ekscytujące doświadczenie, to było dla nas niczym przygoda. W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować panu Bartłomiejowi Szewczykowi, dyrektorowi kopalni Guido, dzięki któremu prelekcje mogły odbyć się w tak niezwykłym miejscu.
Nasi prezenterzy przygotowali się do wykładów w sposób bardzo zgrany, treści prezentacji pokrywały się z sobą w tworząc zgraną całość, co można by podsumować jako: "Social media i e-commerce - fundamenty".

Wykładowcami trzeciego spotkania JUG Silesia byli:

 • Mateusz Grabowski - opowiedział nam w 33 krokach, jak prawidłowo skonfigurować sklep internetowy.
 • Adam Krajewski - otworzył nam bramę do wiedzy na temat social media, objaśniając nam funkcjonalność Facebooka i przedstawiając go jako świetne narzędzie marketingowe.
 • Michał Trzepizur - przedstawił nam narzędzia umożliwiające integrację strony WWW z najpopularniejszymi portalami społecznościowymi. [zobacz prezentację]

Mogliśmy cieszyć się wieloma atrakcyjnymi nagrodami od hojnych sponsorów:

 • Firma DJ Extensions dla każdego uczestnika spotkania przeznaczyła kupon rabatowy -30% na szablony i komponenty, które posiada w swojej ofercie DJ-Extensions i Joomla-Monster.
 • Michał Trzepizur wszystkim uczestnikom przekazuje kupon rabatowy -60% na Złoty Pakiet JAMP.
 • Wydawnictwo Helion ufundowało książki-nagrody:
  • Ric Shreves: Joomla! Biblia. Wydanie II,
  • Sławomir Pieszczek: Joomla! 2.5. Praktyczny kurs,
  • Stephen Burge: Joomla! Ćwiczenia. Oficjalny podręcznik.
 • Firma Joomlashack przeznaczyła dla uczestników 3 kupony na roczny, NIELIMITOWANY dostęp do produktów o wartości 199$ każdy!
 • Firma Wideo-edukacja.pl przeznaczyła 5 kuponów na roczny dostęp do platformy www.wideo-edukacja.pl o wartości 79zł!
 • Od Acymailing uczestnicy spotkania otrzymają 20% rabat na komponent  Acymailing.
 • WikiVid na Joomla! User Group -Silesia odpowiedzialni będą za obsługę  foto & video.

Kopalnia Guido umożliwiła nam nie tylko zorganizowanie wykładów w interesującym miejscu. Kilka kroków od miejsca prelekcji znajdował się fantastyczny PUB, w którym zorganizowaliśmy after party. Był to czas na prywatne rozmowy i bliższe poznanie się, mogliśmy razem napić się kawy (i piwa oczywiście) oraz zjeść razem Joomla! tort.

Z pewnością był to dla nas nie zapomniany czas, świetna dawka doświadczeń i już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania z Wami. Jest tylko jeden szkopuł... Spotkanie w kopalni Guido wysoko zawiesiło poprzeczkę w kontekście jakości i poziomu spotkań. Gdzie my zorganizujemy kolejne spotkanie? chyba na marsie :)

 

 

 


fot. Michał Wargacki

 

 


fot. Przemek Wróbel

 


Krótkie, humorystyczne wideo

Partnerzy i Sponsorzy

 


aei politechnika slaska

 

 

Zostań sponsorem

PRI Background - Youtube